Uczniowie misjonarze

Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.

NABOŻEŃSTWO 40 - GODZINNE 2021

40 – GODZINNE NABOŻEŃSTWO

14.02.2021

Nabożeństwo 40-godzinne-jasnagora.com-Rozpoczynamy w naszym kościele 40 – godzinne nabożeństwo, które ma nas przygotować do godnego i owocnego przeżycia Wielkiego Postu.

W  modlitewne czuwanie w czasie tego nabożeństwa włączają się  poszczególne grupy działające w naszej parafii.

40-godzinne nabożeństwo jest rodzajem adoracji wprowadzającej nas powoli w wielkopostny nastrój, dając katolikowi możliwość zastanowienia się, przygotowania postanowień wielkopostnych, a zarazem ofiarowania Chrystusowi spraw i problemów osobistych i rodzinnych.