Uczniowie misjonarze

Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.

III NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU 2021

3 NIEDZIELA ZWYKŁA – SŁOWA BOŻEGO

24.01.2021

„Naucz mnie chodzić Twoimi ścieżkami”. /Psalm/

show img"Czas się wypełnił: - mówi Pan w ewangelii. Nie czekajmy na stosowną chwilę, nie odkładajmy na przyszłość możliwości spotkania z Bogiem w Jego Słowie!

"Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię" oznacza: zmieńcie swoje życie i przyjmujcie Dobrą Nowinę; Słowo, które posyła do nas Bóg Ojciec. Tylko w ten sposób poznacie miłość Boga, którego wcielony w ludzkie ciało Syn objawił nam prawdziwe oblicze miłosiernego Ojca.

Dziś, gdy cały Kościół obchodzi Niedzielę Słowa Bożego, chcemy otworzyć nasze serca na Bożą obecność w Piśmie świętym i na nowo odkryć sens naszego czasu.