Sztuczna inteligencja

Aby postęp w zakresie robotyki i sztucznej inteligencji zawsze służył istocie ludzkiej

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 2020

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

22.11.2020

„Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”. /Mt 25, 40b/

UROCZYSTOSC JEZUSA CHRYSTUSA KROLA WSZECHSWIATA 2020W ostatnią niedzielę roku liturgicznego Kościół celebruje uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Nasz Pan nie jest bezwzględnym władcą, ale pasterzem, który troszczy się o człowieka. Jego Królestwo to miłość, sprawiedliwość i pokój. Na końcu czasów powtórnie przyjdzie na ziemię, aby dokonać sądu i rozliczyć nas z naszych uczynków.

Powiedźmy dziś nasz wybór Chrystusa na Króla naszego życia osobistego, rodzinnego i społecznego.