Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 86

Wszystkich 92186

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Wyzwolenie z uzależnień

Módlmy się, aby wszystkie osoby będące pod wpływem uzależnień uzyskały dobrą pomoc i towarzyszenie

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 2020

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

17.05.2020

 

„Nie zostawię was sierotami.”/J 14, 15-21/

 

Jeżeli Mnie miłujecie będziecie zachowywać moje przykazaniaPrzybywamy na niedzielną Eucharystię lub łączymy się duchowo, aby dziękować za otrzymane dobrodziejstwa i prosić o potrzebne łaski na kolejny tydzień. Wierzymy, że się nie zawiedziemy. Sam Chrystus zapewnia nasz dzisiaj, że nie zostawi nas sierotami i rzeczywiście nieustanie doświadczamy Bożej łaskawości i Opatrzności.

 

To Pan Bóg posyła nam wspaniałych nauczycieli i życiowych przewodników. Do takich należał Święty Jan Paweł II, papież, jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych Polaków minionego stulecia.

 

Setna rocznica jego urodzin jest okazją, aby przywołać jego osobę i nauczanie oraz prosić, abyśmy mieli odwagę i siłę realizować je na co dzień.

Polecamy

Polecamy

Polecamy