Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2018

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE W NASZEJ PARAFII

10 – 14.03.2018

RekolekcjeW imię Boże rozpoczęliśmy w naszej parafialnej wspólnocie, święty czas Rekolekcji Wielkopostnych.

To czas na zastanowienie się nad sobą i nad swoim życiem. Warto zatrzymać się na chwilę, wyciszyć i zmyślić, spotkać Boga i spotkać się sam na sam ze sobą, by dostrzec kim jesteśmy, czy dobrze postępujemy. Co już zrobiliśmy aby być lepszymi?

Niech czas świętych ćwiczeń rekolekcyjnych, pomoże nam wejść znów na właściwą drogę życia i dobrze przygotować się do zbliżających Świąt Paschalnych.