Słuchanie wołania migrantów

Aby krzyk braci migrantów, którzy wpadli w ręce pozbawionych skrupułów handlarzy ludźmi, był słychany i brany pod uwagę.

ROZPOCZĘCIE KOLĘDY 2019

WIZYTA DUSZPASTERSKA W NASZEJ PARAFII

2019/20

191213095448Od jutra rozpoczniemy w naszej parafii wizytę duszpasterską. Przyjęcie kapłana po kolędzie jest aktem wyznania wiary i więzi z parafią.

Kolęda ma charakter nie tylko wizyty, ale także małej liturgii, dlatego prosimy aby przygotować: stół nakryty białym obrusem, krzyż, świece, wodę święconą i kropidło (ewentualnie samą wodę, którą ksiądz może poświęcić).

Postarajmy się, aby w spotkaniu z kapłanem uczestniczyli w miarę wszyscy domownicy, którym kapłan przynosi Boże błogosławieństwo. Przykro nam będzie, jeśli ktoś celowo wyjdzie z domu przed kapłanem. Będziemy otwarci na Wasze sugestie dotyczące funkcjonowania parafii, kolejnych inwestycji, które chcemy realizować dla wspólnego dobra oraz wydarzeń czekających naszą wspólnotę w ciągu najbliższych dwóch lat.