Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 80

Wszystkich 77806

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Słuchanie wołania migrantów

Aby krzyk braci migrantów, którzy wpadli w ręce pozbawionych skrupułów handlarzy ludźmi, był słychany i brany pod uwagę.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

ROZPOCZĘCIE KOLĘDY 2019

WIZYTA DUSZPASTERSKA W NASZEJ PARAFII

2019/20

 

191213095448Od jutra rozpoczniemy w naszej parafii wizytę duszpasterską. Przyjęcie kapłana po kolędzie jest aktem wyznania wiary i więzi z parafią.

 

Kolęda ma charakter nie tylko wizyty, ale także małej liturgii, dlatego prosimy aby przygotować: stół nakryty białym obrusem, krzyż, świece, wodę święconą i kropidło (ewentualnie samą wodę, którą ksiądz może poświęcić).

 

Postarajmy się, aby w spotkaniu z kapłanem uczestniczyli w miarę wszyscy domownicy, którym kapłan przynosi Boże błogosławieństwo. Przykro nam będzie, jeśli ktoś celowo wyjdzie z domu przed kapłanem. Będziemy otwarci na Wasze sugestie dotyczące funkcjonowania parafii, kolejnych inwestycji, które chcemy realizować dla wspólnego dobra oraz wydarzeń czekających naszą wspólnotę w ciągu najbliższych dwóch lat.

Polecamy

Polecamy

Polecamy