Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.

I NIEDZIELA W WIELKIM POŚCIE 2018

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18.02.2018

«Czterdzieści dni przebył na pustyni, kuszony przez szatana. »  [Mk 1,12-15].

I N.W.PGromadzimy się na Mszy Świętej w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu - czasu pokuty.

W Środę Popielcową przyjęliśmy znak pokuty i nawrócenia w postaci popiołu posypanego na nasze głowy. Dziś już na dobre wchodzimy w ten święty czas, który ma posłużyć zmianie naszego życia, ma zbliżyć nas do Boga. Sam Chrystus daje nam dziś przykład postu, modlitwy i zwycięskiej walki z pokusami.

Z ufnością powierzmy Mu nasze drogi nawrócenia, naszych bliskich, całą parafię.

Prośmy o wytrwałość w wielkopostnych postanowieniach i odwagę w realizacji tego, co proponuje nam Pan Jezus.