Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.

POPIELEC 2018

ŚRODA POPIELCOWA

«Nawróćcie się do Pana, Boga waszego! »  [Jl 2, 12-18]

PopielecDziś w Środę Popielcową razem z całym Kościołem rozpoczynamy okres wielkopostnej pokuty.

Przez czterdzieści dni będziemy przygotowywać nasze serca na największe święta Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa. Zewnętrznym znakiem naszego wejścia na drogę pokuty i nawrócenia jest przyjęcie popiołu na nasze głowy.

Chcemy przez pokutę wrócić do naszego Boga, bo tylko dzięki Niemu stajemy się mocni i święci, i On jeden nadaje sens naszej ludzkiej egzystencji.