PPT 2019

WYRUSZYŁA 37. PIESZA PIELGRZYMKA TARNOWSKA

NA JASNĄ GÓRĘ

033050 n4RU IMG 7078 82W sobotę, 17 sierpnia 2019 r. wyruszyła z Tarnowa po raz XXXVII Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Pielgrzymowanie poprzedziła Msza św. sprawowana na pl. Katedralnym o godzinie 6.30. Przewodniczył jej bp Andrzej Jeż.

Po zakończonej Eucharystii od 8.30 poszczególne grupy pielgrzymów opuszczały plac Katedralny, wychodząc w 9-dniową wędrówkę, aby 25 sierpnia pokłonić się Matce Bożej Jasnogórskiej.

Wszystkim naszym pątnikom życzymy owocnego i bezpiecznego pielgrzymowania oraz dobrej pogody. Natomiast wszystkich, którzy nie mogli pójść pieszo, zapraszamy do  duchowego wędrowania dzięki transmisjom diecezjalnego Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz codziennym relacjom z pielgrzymiego szlaku na stronie internetowej Tarnowskiego „Gościa Niedzielnego”.