Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.

ŚWIĘCENIA DIAKONATU 2019

NASZ KLERYK ŁUKASZ KUCZAJ PRZYJĄŁ ŚWIĘCENIA DIAKONATU

18.05.2019

187999 bEuf IMG 8181 98Diecezja tarnowska ma 19 nowych diakonów, którzy dziś otrzymali święcenia. Wśród nich święcenia przyjął nasz kleryk Łukasz Kuczaj, pochodzący z Targowiska.

W Mszy św. sprawowanej w kościele św. Jakuba Apostoła w Brzesku w sobotę 18 maja 2019 r. uczestniczyły rodziny kandydatów, proboszczowie parafii, z których pochodzą, przełożeni seminaryjni. Przewodniczył bp Stanisław Salaterski.

Gratulujemy diakonowi Łukaszowi tego kroku na drodze powołania i życzymy wielu łask Bożych, szczególnie w tym ostatnim czasie przygotowań do przyjęcia święceń kapłańskich.

(FOTO  w galerii)