Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby rodziny, dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości, stawały się coraz bardziej „laboratoriami humanizacji”.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 2019

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

NIEDZIELA BIBLIJNA

05.05.2019

„Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi”. / Dz 5, 27b-32/

tydzienbibl 1Trzecia Niedziela Wielkanocna jest obchodzona w Kościele jako Niedziela Biblijna. Rozpoczyna ona, następujący po niej Tydzień Biblijny.

Niedziela ta jest dla nas zaproszeniem, abyśmy ponownie sięgnęli w naszych domach po Biblię i na słowie Bożym budowali nasze życie. To w niej odnajdujemy odwieczne Boże zamysły, Boże zasady i Boże wartości. Trzeba po nią często sięgać i ją czytać.

Niech w tym wyjątkowym czasie Pismo Święte będzie szczególnie wyeksponowane, tak by zachęcało do czytania i rozważania.