Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 5

Wszystkich 50554

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

II NIEDZIELA ZWYKŁA 2019

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

20.01.2019

 

„Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”. /J 2,1-12/

 

Jezus Chrystus który nas dzisiaj gromadzi, jest obecny w życiu każdego człowieka, cieszy się ludzką radością, martwi się problemami strapionych i błogosławi nie tylko człowieczej pracy, zmaganiom i cierpieniom, ale również wnosi w ludzkie życie: wesele i radość.

 

Przykładem nieobojętności Jezusa wobec trosk człowieka jest dzisiejsza Ewangelia i cudowne przemienienie wody w wino podczas wesela w kanie.

 

Otwórzmy teraz przed Panem nasze serca, aby przemienił je swoją mocą.

Polecamy

Polecamy

Polecamy