Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 4

Wszystkich 50553

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

MSZE ŚW. O MATCE BOŻEJ W ADWENCIE 2018

 RORATY W NASZEJ PARAFII

  

candle-15821 640Przed nami nowy okres liturgiczny – Adwent, który przygotowuje nas na przyjście na świat jedynego Zbawiciela świata i człowieka – Jezusa Chrystusa. Chcemy ten piękny czas przeżyć w duchu prawdziwie religijnym.

 

Wyrazem tego będzie nasze uczestnictwo w roratach. To Msza święta ku czci Najświętszej Maryi Panny w Adwencie, która w wielu polskich kościołach gromadzi niemałe rzesze wiernych.

 

W naszej parafii Msze św. roratnie będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, natomiast w sobotę o godz. 7:00 rano. Zapraszamy wszystkich do licznego w nich uczestnictwa  i podtrzymywania pięknej tradycji adwentowej.

Polecamy

Polecamy

Polecamy