Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.

MSZE ŚW. O MATCE BOŻEJ W ADWENCIE 2018

RORATY W NASZEJ PARAFII

candle-15821 640Przed nami nowy okres liturgiczny – Adwent, który przygotowuje nas na przyjście na świat jedynego Zbawiciela świata i człowieka – Jezusa Chrystusa. Chcemy ten piękny czas przeżyć w duchu prawdziwie religijnym.

Wyrazem tego będzie nasze uczestnictwo w roratach. To Msza święta ku czci Najświętszej Maryi Panny w Adwencie, która w wielu polskich kościołach gromadzi niemałe rzesze wiernych.

W naszej parafii Msze św. roratnie będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, natomiast w sobotę o godz. 7:00 rano. Zapraszamy wszystkich do licznego w nich uczestnictwa  i podtrzymywania pięknej tradycji adwentowej.