Misja świeckich w Kościele

Aby na mocy chrztu wierni świeccy, zwłaszcza kobiety, mieli większy udział w instytucjach odpowiedzialnych za Kościół

KOLĘDNICY MISYJNI 2017/2018

KOLĘDA MISYJNA W NASZEJ PARAFII 2017/2018

KOLĘDA MISYJNA 2017/2018Co roku w okresie świątecznym i poświątecznym organizowana jest w parafiach naszej diecezji akcja „Kolędnicy Misyjni”.

Miała ona miejsce w naszej parafii. Na misyjny szlak wyruszyło kilka grup kolędniczych, odwiedzając wszystkie domy i zbierając dobrowolne ofiary, w tym roku na pomoc rówieśnikom w Syrii i Libanie. Na pamiątkę misyjnego kolędowania,  kolędnicy  pozostawiali  w domach specjalnie przygotowane pamiątki.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za każde ofiary a kolędnikom za trud i poświęcenie na rzecz ubogich rówieśników z krajów misyjnych.

(FOTO w galerii)