Wszystkich 252059

Za chorych terminalnie

Módlmy się, aby chorzy w terminalnej fazie swojego życia oraz ich rodziny otrzymywali zawsze niezbędną opiekę i wsparcie, zarówno pod względem medycznym, jak i ludzkim.

II NIEDZIELA ZWYKŁA 2024

14.01.2024

„Czego szukacie”. /J 1,35-42/

sfd.kuriaJezus pyta dziś w Ewangelii: „Czego szukacie?”.

To pytanie warto usłyszeć jako skierowane do każdego i każdej z nas. Abyśmy wychodząc z  kościoła po Mszy św., mogli powiedzieć jak Andrzej w czytanym dziś fragmencie Ewangelii: Znaleźliśmy Mesjasza”.

Troszczmy się zatem o to, byśmy jako chrześcijanie – nie tylko wierzący w Boga, ale przede wszystkim wierzący Bogu – na miarę naszych możliwości ukazywali innym Jezusa i prowadzili ich do Niego.