Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

PARAFIALNA ADORACJA 2023

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

09.10.2023

adoracja par.-św.Łukasza-Ewangelisty-Warsawa-tarchomin-300x199W poniedziałek 9 października 2023 przypada w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu. Wpisana jest ona w całoroczną adorację poszczególnych parafii naszej diecezji.

Jest to dzień pracy, ale w miarę możliwości zapraszamy do godzinnej adoracji. Rozpoczniemy ją o godz. 15:00 i potrwa do Mszy świętej wieczornej. Od godz. 15:00 zapraszamy szczególnie mieszkańców Łężkowic, od 16:00 mieszkańców Książnic, a od 17:00 parafian z Targowiska.

Postarajmy się by Pan Jezus ani przez chwilę nie był sam.