Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 20

Wszystkich 267948

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

PARAFIALNA ADORACJA 2023

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

09.10.2023

 

adoracja par.-św.Łukasza-Ewangelisty-Warsawa-tarchomin-300x199W poniedziałek 9 października 2023 przypada w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu. Wpisana jest ona w całoroczną adorację poszczególnych parafii naszej diecezji.

 

Jest to dzień pracy, ale w miarę możliwości zapraszamy do godzinnej adoracji. Rozpoczniemy ją o godz. 15:00 i potrwa do Mszy świętej wieczornej. Od godz. 15:00 zapraszamy szczególnie mieszkańców Łężkowic, od 16:00 mieszkańców Książnic, a od 17:00 parafian z Targowiska.

 

Postarajmy się by Pan Jezus ani przez chwilę nie był sam.

Polecamy

Polecamy

Polecamy