Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 20

Wszystkich 267948

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2023

13 NIEDZIELA ZWYKŁA

02.07.2023

 

„Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje” (Mt 10, 37-42)

 

sfd.kuria.lublin57Być uczniem Jezusa – to nasze chrześcijańskie powołanie. Chrystus ma być naszym najcenniejszym skarbem, którego szukamy oraz Jedynym  Mistrzem i Zbawicielem, w którym pokładamy nadzieję.

 

Im bardziej do Niego się zbliżamy, tym bardziej powinniśmy upodabniać do Niego w stylu bycia, w słowach i czynach. Jednak czy faktycznie tak jest w naszym osobistym życiu?

 

Dziś Jezus w Ewangelii mówi nam o pewnych warunkach, które należy spełnić, aby być godnymi miana uczniów Chrystusa. Warto w ich świetle spojrzeć na własne życie, postawy i pragnienia.

Polecamy

Polecamy

Polecamy