Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 23

Wszystkich 259526

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

O docenianie roli kobiet

Módlmy się, aby godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja, jakiej doświadczają one w różnych częściach świata.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

II NIEDZIELA WIELKANOCNA 2023

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

16.04.2023

 

„Dziękujcie Panu, bo jest miłosierny” /Psalm/

 

Kościół obchodzi Święto Miłosierdzia BożegoObchodzimy dziś Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

 

Dzień szczególny dla każdego z nas, gdyż jest to pragnienie samego Jezusa, który mówił do św. Siostry Faustyny: Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia.

 

W tym dniu pragniemy poprzez udział w Eucharystii,  dziękować Bogu i równocześnie Go wychwalać za dar Jego miłosierdzia, które nam objawił w Jezusie Chrystusie.

Polecamy

Polecamy

Polecamy