Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 0

Wszystkich 204245

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za parafie

Módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

KOLĘDA 2023

ODWOŁANIE WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ W KSIĄŻNICACH

13.01.2023

      

000E7KZ65GV0E0S1-C122-F4W związku ze śmiercią i pogrzebem mamy naszego ks. Proboszcza Stanisława, w tym tygodniu odwołujemy wizytę duszpasterską następujących odcinków na terenie Książnic:

 

KSIĄŻNICE - Zarabie prawa strona (od rodziny Serafin nr 82 do stadionu Raby) - planowo w czwartek (12 stycznia) od 14:30

 

KSIĄŻNICE - od Raby prawa strona (od rodziny Lisowskich nr 69 do rodziny Filipek nr 186) - planowo w piątek (13 stycznia) od 14:30

 

KSIĄŻNICE - od Pierzchowa (od rodziny Enz nr 96 do rodziny Długosz 145) - planowo w sobotę (14 stycznia) od 9:00

 

KSIĄŻNICE - Centrum (od rodziny Łach nr 153 do rodziny Seweryn 48) - planowo w sobotę (14 stycznia) od 9:00

 

            Za zmianę terminu kolędy przepraszamy i jednocześnie informujemy, że kolęda w odwołanych odcinkach parafii odbędzie się w przyszłym tygodniu, o czym poinformujemy w ogłoszeniach parafialnych w najbliższą niedzielę.

                                                                       Z wyrazami szacunku

                                                                       ks. Proboszcz Stanisław

                                                                       ks. Krzysztof Baran

Polecamy

Polecamy

Polecamy