Wszystkich 204250

Za parafie

Módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.

NOWY ROK 2023

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

01.01.2023

„Gdy nadeszła pełnia czasu, Bóg zesłał swojego Syna, zrodzonego z niewiasty…” /Ga 4,4-7/

indeksW pierwszy dzień nowego roku przychodzimy na Eucharystię, aby spotkać się z Jezusem.

Dziękujemy Bogu, że pozwolił nam dożyć roku Pańskiego 2023. Ofiarowany nam przez Boga czas jest wielkim darem, którego nie można zmarnować. Kościół jako przewodniczkę w naszym pielgrzymowaniu ukazuje nam postać Maryi, świętej Bożej Rodzicielki. Ona podąża właściwą drogą, wskazując nam Chrystusa.

Wpatrujmy się w Nią i prośmy przez Jej wstawiennictwo Boga o błogosławieństwo dla nas w całym roku a także o pokój na świecie.