Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 15

Wszystkich 233080

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za ludzi żyjących na marginesie

Módlmy się, aby ludzie, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, w nieludzkich warunkach egzystencjalnych, nie byli zapominani przez instytucje i by nigdy nie byli uważani za pozbawionych wartości.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2022

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

25.12.2022 

 

„Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami” /J 1,14/

 

narodz05„Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami” (J 1,14). Sam Bóg w ludzkim ciele przyszedł do nas i zamieszkał wśród nas.

 

Pochylmy się nad tą tajemnicą Bożego przyjścia, jaka dokonała się ponad 2000 lat temu wśród mroku nocy w Betlejem. Aby narodzony Jezus Chrystus mógł dotrzeć do naszego serca i zaspokoić jego najgłębsze pragnienia, otwórzmy sie wszyscy na dar Jego obecności .

 

Niech On napełni Was Radością, Pokojem i Dobrocią, a nasze Rodziny swoim błogosławieństwem i wszelkimi łaskami w nadchodzącym Nowym Roku.

Polecamy

Polecamy

Polecamy