OGŁOSZENIA: 21 - 28 KWIETNIA 2024

4 Niedziela Wielkanocna

21 kwietnia 2024 r.

1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna w Kościele Tydzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

2. W liturgii tego tygodnia przypada:

• we wtorek - Uroczystość św. Wojciecha, bpa i męcz., Patrona Polski,

• w czwartek - Święto św. Marka Ewangelisty.

3. W najbliższy piątek (26 kwietnia) uczniowie klas VIII z naszej parafii przyjmą sakrament bierzmowania w kościele w Cikowicach. Od wtorku do czwartku zapraszamy młodzież na godz. 18:00 na Triduum przygotowujące do tego wydarzenia. Spowiedź dla kandydatów, ich świadków oraz najbliższych będzie w czwartek od 17:00. Próba liturgii sakramentu będzie we wtorek po Mszy wieczornej.

4. W związku z tym, że w piątek księża udadzą się na bierzmowanie, nie będzie Mszy świętej wieczornej o godz. 18:00 w naszym kościele. Intencja zamówiona na ten dzień zostanie odprawiona w najbliższy wtorek (23 kwietnia) o godz. 18:00.

5. Kandydatów na ministranta zapraszamy w sobotę na godz. 9:00 do salki katechetycznej.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła na niedzielę. W sobotę na 7:00 prosimy kolejne rodziny z Książnic: Skóra 202, Wnęk 202/2, Piętak 142, Pilch 245, Janik 27, Substelny 28, Wiśniowski 30, Ponisz 235, Ponisz 187, Węgrzyn 161, Strojny 33.

7. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na WSD w Tarnowie. W następną niedzielę składka na cele inwestycyjne w parafii.

8. Zachęcamy do nabycia Gościa N. i innych czasopism religijnych.

9. Wszystkim uczestnikom liturgii, a zwłaszcza Solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask i błogosławieństwa Bożego!