OGŁOSZENIA: 18 - 25 LUTEGO 2024

1 Niedziela Wielkiego Postu

18 lutego 2024 r.

1. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele odprawiamy według następującego porządku: Droga Krzyżowa w piątek o 16:30 oraz w sobotę dla dzieci o 9:00, natomiast w kaplicy w piątek o 16:30. Gorzkie Żale w niedzielę o 15:15. Zachęcamy Parafian do udziału w tych pięknych nabożeństwach.

2. W środę Msza święta z nowenną o 17:00. Pół godziny wcześniej różaniec.

3. Przyszła niedziela to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami, a po Mszy zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad gentes.

4. Przypominamy, że w związku z trwającymi feriami przez cały najbliższy tydzień nie będzie Mszy świętych rano 0 6:30.

5. Od przyszłej niedzieli Panie z Parafialnego Oddziału Caritas będą rozprowadzać baranki wielkanocne i paschaliki, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie ubogich w diecezji i parafii.

6. Składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na 7:00 bardzo prosimy kolejne rodziny z Targowiska: Bernard 214, Marcisz 134, Majewski 226, Wojas 200, Migdał 427, Wróbel, 72, Słodki 209, Lupa 71, Bojeś 546, Kępka 545.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na WSD w Tarnowie.

8. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, a w nim rozpoczynamy wielkopostną szkołę modlitwy. Jest też marcowy nr Małego Gościa, a w środku dodatek 6 wielkopostnych intencji modlitewnych.

9. W ostatnim tygodniu na naszym cmentarzu pożegnaliśmy: śp. Teresę Żegleń z Biskupic. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…

10. Na zakończenie liturgii życzymy Wszystkim dobrej niedzieli i całego tygodnia!