Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepiani przez przyjaźń z Panem i braćmi.

SAKRAMENTY

CHRZEST ŚWIĘTY

• Udzielany jest w czasie Mszy świętej w drugą niedzielę miesiąca, oraz w drugi dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy

• Dziecko do chrztu należy zgłosić w kancelarii parafialnej dwa tygodnie przed chrztem przedstawiając dokumenty:- wyciąg aktu urodzenia dziecka,- akt ślubu kościelnego rodziców,- zaświadczenie dotyczące życia religijnego chrzestnych.

SPOWIEDŹ:

• Codziennie przed Mszą świętą.

MAŁŻEŃSTWO:

• Narzeczeni zgłaszają się w kancelarii parafialnej trzy miesiące przed planowanym ślubem z następującymi dokumentami:

ü  świadectwo chrztu i bierzmowania

ü  dowody osobiste,

ü  zaświadczenie o kursie przedmałżeńskim i spotkaniach w katolickiej poradni rodzinnej,

ü  świadectwo z religii,

ü  zaświadczenie z USC.