Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 37

Wszystkich 18573

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepiani przez przyjaźń z Panem i braćmi.

V Synod Diecezji

II NIEDZIELA W WIELKIM POŚCIE 2018

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25.02.2018

 

«To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie »  [Mk 9,2-10]  

 

pobrany plikWielki Post powinien być dla każdego z nas czasem wyjścia na Górę Tabor -  na górę naszego przemienienia. Na tę Górę zaprasza nas dzisiaj Chrystus w dzisiejszej Ewangelii.

 

Całe nasze życie powinno być dążeniem do przemiany, do pomnożenia dobra i przełamywania naszych wad, naszych słabości i grzechów, a Wielki Post jest do tego najlepszą okazją. Wpatrzeni w Chrystusa przemienionego, prośmy dobrego Boga o naszą osobistą przemianę i przemianę tych wszystkich, którzy szczególnie jej potrzebują.

 

Druga niedziela Wielkiego Postu to tzw. Niedziela Ad Gentes - Dzień Modlitwy, Postu, Solidarności z Misjonarzami. Módlmy się za tych, którzy modlitwą i ofiarną pracą na misjach świadczą o Panu Bogu, który jest Miłością. 

Polecamy

Polecamy

Polecamy