Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepiani przez przyjaźń z Panem i braćmi.

KOLĘDNICY MISYJNI 2017/2018

KOLĘDA MISYJNA W NASZEJ PARAFII 2017/2018

KOLĘDA MISYJNA 2017/2018Co roku w okresie świątecznym i poświątecznym organizowana jest w parafiach naszej diecezji akcja „Kolędnicy Misyjni”.

Miała ona miejsce w naszej parafii. Na misyjny szlak wyruszyło kilka grup kolędniczych, odwiedzając wszystkie domy i zbierając dobrowolne ofiary, w tym roku na pomoc rówieśnikom w Syrii i Libanie. Na pamiątkę misyjnego kolędowania,  kolędnicy  pozostawiali  w domach specjalnie przygotowane pamiątki.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za każde ofiary a kolędnikom za trud i poświęcenie na rzecz ubogich rówieśników z krajów misyjnych.

(FOTO w galerii)